Dubnové streamy

Ahojky diváci, máme tu další část naší měsíční rubriky náhledu do zákulisí našich streamů.

Duben byl hlavně ve stylu dolaďování. Spoustu věcí se muselo dokončit, zefektivnit a vyfintit.

Téma měsíce byl re-brand, kde jsme z Róži a Páska udělali Dědkovu Partu. Bylo to těžké rozhodnutí, s nekonečnými debatami co a jak, ale nakonec jsme to odpálili. Strach byl velký, ale výsledek bombový. S novou imidží jsme spustili i web, vlastní FB skupinu a vlastní IG skupinu.

Kontentu nového bylo hafo. Nejdůležitější částí byl druhý Duo Stream týdně. Je to víc práce, ale lidi to baví, takže tam není co diskutovat. Kvalita duo streamů se také zlepšila. Další novinky byly Král X a Bonus buy souboj a ke konci měsíce Big Win otočky. Opět jsme se setkali s kladnými odezvami na všechno a jen nás to motivuje vymýšlet nové a nové věci.

Super přídavek byl merch, který nám Dědek zprostředoval, kde největší úspěch měla rozhodně kšiltovka. Nicméně se v tom cítíme profesionálněji a překvapilo nás, že se pár lidí i ozvalo, kde to koupí. Do budoucna něco takového snad dokážeme zařídit!

Velice nám taky pomohl Pragmatic na Dědkovi, který přinesl spoustu nových možností, především v lovení bonusů. Taky je pro nás obecně příjemnější, když máme na kasínu maximum možností, kde kontent vytvářet a kde sami točit, takže se stejně jako Vy těšíme, až na Dědka přijdou další nové sloty, ať už od stávajících providerů, nebo nových.

Já jsem konečně zprovoznil pořádně svůj Green Screen, aby měl dostatečnou kvalitu a konečně jsme se shodli na stylu pozadí, které budeme mít na streamu, což je tedy pohyblivé, temnější s vesmírným nádechem.

Hodně důležité bylo v Dubnu zprovoznit veškeré sociální sítě a dostat na ně lidi, což šlo tedy pomaleji, než jsme si představovali, ale zvládli jsme to. Je to především příležitost pro Vás, pochlubit se svým hraním a nebo zvýšit svoje šance na vyhrání nějaké té sady. My zase samozřejmě doufáme, že ten dosah bude nad rámec našeho streamu a zvýší to počet diváků u nás.

Dle reakcí diváků jsme Duben zvládli na jedničku, bylo toho hodně, ale zvládlo se to a je to super signál do budoucna. Teď nás ale čeká Květen a velká výzva o vytvoření co nejvíc nového kontentu a zvýšení našeho dosahu, což je mnohem relativnější téma, než vylepšení kvality streamu.

Já ovšem věřím, že se s tím popasujem a porostem dál a dál, Váš JJPásko z Dědkovi Party