Mistrovství v Květnu

Zdravím všechny! Naše měsíční rubrika ze zákulisí streamů pokračuje!

V Květnu jsme se snažili především zvětšit dosah a předvést nový kontent, což se nám zčásti podařilo.

První velkou novinkou byl Lovec Odměn inspirován pořadem Riskuj z TV Novy. Tato denní akce získala u Vás neuvěřitelnou popularitu a to pro nás byla obrovská motivace. Zároveň nám tento typ kontentu umožňuje vybírat si sloty, které máme rádi.

Po Dubnu bylo naší největší výzvou jak skloubit mistrovství světa v hokeji s naším streamem, kde nám kolidovaly časy. V první části nám to určitě ubralo na sledovanosti a přemýšleli jsme jak s tím naložit. Skvělým nápadem bylo rozdávat Big Win Hunt točky za góly našeho týmu po celé mistrovství. Výsledkem byla parádní účast při playoff a hlavně na finále, kde jsme všichni mohli fandit spolu.

O další obrovskou novinku jsme se postarali samozřejmě s Chcete být Freespinářem. Podobně jako s Lovcem Odměn jsme se setkali jen s pozitivní odezvou a kontent, kde se divák snaží probojovat žebříčkem odměn výběrem slotů dopadl na jedničku. Novinky táhnou, my si toho všímáme a plánujeme v tom rozhodně pokračovat!

Možná největší naší výzvou byl růst našich sociálních sítí a webu a ten určitě nebyl úplně podle našich představ. Jediným, co se doopravdy chytlo, byl Facebook, kde jsme zaznamenali zvýšenou aktivitu a dobrý nárůst followerů. Na ostatních sítích a webu ještě musíme zapracovat, aby nabyly dosahu, který si představujeme. Na webu nově najdete Velké výhry ze streamu a i od fanoušků našeho streamu!

Opět tedy budeme muset zapracovat na přidání dosahu v dalším měsící. Určitě můžete taky čekat další nový kontent, i díky Vaší odezvě, a další vylepšení streamu, aby jste se u nás cítili jako doma.

Co nás teď čeká je Červen a jsme si jistí, že dosáhneme cílů, které jsme si stanovili a posuneme náš stream do dalších výšin. My si ceníme veškeré Vaší podpory a pevně věříme, že si v následujícím měsíci spolu užijeme spousty zábavy!

Děkujeme za Vaší přízeň, JJPásko z Dědkovy Party.