Březnové streamování

Zdravím všechny, rozhodl jsem se s Vámi projít měsíc Březen a jak se vyvíjel.


Březen byl takový chaotičtější, byl to první měsíc, kde jsme to s Róžou dali naplno dohromady a to samozřejmě chvíli trvalo, než si to sedlo.

Hlavní věc, které jsme se chtěli zbavit, byly hroty v chatu a po pár neúspěšných pokusech se nám to povedlo. Prakticky jakýkoliv spor ukončíme v zárodku, diváka oslovíme, když nezareaguje, tak situaci uklidníme krátkým timeoutem. Díky tomu nevznikne nevhodná diskuze, která může přerůst v cokoliv.

Další důležité téma bylo nálada na streamu, když se nedaří. Jelikož hrajeme s reálným balancem, tak to může být těžké, když žádný slot nedává a šlo to na nás hodně vidět. Nemyslím si, že jsme udělali něco jinak, ale s přibývající zkušenosti se to zvládalo lépe a lépe a i když to není dokonalé, tak oproti našim začátkům, to funguje skvěle.

Nekončným a nejdůležtějším tématem je pro nás nový kontent. V tom mě rozhodně Róža svojí kreativitou převyšuje. Představili jsme na streamu Divácký turnaj, Krále Streamu a Duo Streamy. Všechno mělo úspěch a je vidět, že si diváci cokoliv nového užívají, takže v tom budem pokračovat neustále.

Hlavním úkolem Března bylo aby si všechno sedlo a vypadalo to na úrovni a to se nám z velké části podařilo, i když je to nikdy nekončící příběh, kterého se aktivně účastníme.


Děkujeme za Vaší přízeň a my jen doufáme, že Vám budeme přinášet radost ještě v daleké budoucnosti! JJPásko z Dědkovi Party